Про нас

Education HUB – це унікальний освітній простір нового формату, що об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, хто шукає нові ідеї та знання, хто прагне вдосконалити себе, та бути причетним до позитивних суспільних змін.

Всі заходи Education HUB – це поєднання інновацій та навчання, щоб у захоплюючій формі ділитися новими ідеями та кожен день розвиватися разом!

Мета освітнього простору нового формату – надихати людей та надавати можливості для їх різнобічного розвитку.

Education HUB – це новий конструктивний підхід до втілення ідей та задумів, спільного розвитку дітей, підлітків, батьків, вчителів, представників бізнесу.

Ніколайчук Альона

директор

info@edhub.com.ua

+38 068 355 49 25

Оренда залів, організація заходів,
взаємодія з партнерами та тренерами

Контакти

Адреса: м.Київ, вул. Дніпровська набережна, 25-А

Телефон: +38 068 355 49 25

Email: info@edhub.com.ua

LEGO

Ми не уявляємо своє життя без LEGO та прагнемо поділити з усіма багатогранність його використання: у навчальному процесі, у налагодженні комунікацій, для розуміння себе та своєї дитини, для розвитку спільних сімейних інтересів!

Унікальність

Ми об’єднуємо людей, що прагнуть позитивних змін та готові навчатися, розширювати свій кругозір та з допитливістю досліджувати цей світ

Інновації

На наших заходах ми творимо, робимо відкриття, винаходимо, а також передаємо технології інноваційного навчання дітей та дорослих!

емоції

Якщо ви любите яскраві враження - вам точно у нас сподобається! Кожну подію ми готуємо з особливою любов'ю, тому вони виходять такими емоційно насиченими та незабутніми. У нас ви зможете не тільки відчути емоції, а й побудувати їх з кубиків LEGO!

Навчання

Ми використовуємо альтернативний шлях навчання дітей і дорослих через прикладний підхід і пропонуємо цікавий формат навчання: з важливими відкриттями, реалізацією ідей, елементами гри з присмаком дитинства

майбутнє

Майбутнє починається не завтра, воно конструюється сьогодні і складається з тих змін, які відбудуться в кожному з вас на заходах Education HUB!